wynajmij skode
Auto zastępcze Gliwice
2 marca 2018
Wynajem samochodów w Piekarach Śląskich
Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie
2 marca 2018

Auto zastępcze KatowiceTwój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji i przez pewien czas nie będziesz miał możliwości z niego korzystać? Z pewnością jest to dla Ciebie ogromne utrudnienie, zwłaszcza, jeżeli potrzebujesz auta, by móc dojeżdżać do pracy lub wręcz korzystasz z niego w swojej pracy. Na szczęście, jeżeli to nie Ty byłeś sprawcą kolizji, możesz skorzystać zupełnie za darmo z samochodu zastępczego. Nasza wypożyczalnia udostępni Ci takie auto zastępcze Katowice.

Katowice są jedną z miejscowości, na terenie której dostarczymy pojazd we wskazane przez Ciebie miejsce. Zamiast martwić się, jak poradzisz sobie bez auta, zgłoś się do nas, by jeszcze dzisiaj móc skorzystać z samochodu zastępczego. Zasady bezpłatnego udostępniania samochodów zastępczych są bardzo proste. Możliwość korzystania z zastępczego pojazdu przysługuje Ci już od momentu wystąpienia szkody, w wyniku której nie masz możliwości korzystania z własnego auta, które jest Ci potrzebne do wypełniania codziennych obowiązków.

Formalności związane z uzyskaniem auta zastępczego

Auto zastępcze - KatowiceAuto zastępcze Katowice – Skoda Rapid

Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku kolizji, musisz posiadać imię i nazwisko jej sprawcy oraz dane jego ubezpieczyciela. Sprawstwo potwierdza notatka policji sporządzona na miejscu zdarzenia – będziesz jej potrzebował, ponieważ jest ona dowodem na to, że to nie Ty odpowiadasz za kolizję i powstała ona nie z Twojej winy. Na tej podstawie wszelkie koszty związane z uzyskaniem przez Ciebie samochodu zastępczego będzie pokrywał sprawca ze swojej polisy ubezpieczeniowej. Szkodę, której doznałeś, musisz zgłosić w terminie do 7 dni od jej wystąpienia do Towarzystwa Ubezpieczeniowego – otrzymasz tam numer zgłoszenia szkody, który również powinieneś przedstawić przy wnioskowaniu o auto zastępcze Katowice.

Katowice to teren naszej działalności – możesz u nas uzyskać pojazd zastępczy. Pamiętaj, że sprawca ani jego ubezpieczyciel nie mogą wpływać na to, skąd pozyskasz samochód zastępczy. Wybór należy do Ciebie – musisz pamiętać jedynie o tym, że wybrany przez Ciebie pojazd nie może być wyższej klasy niż Twoje auto, które w wyniku kolizji jest w naprawie. Koszty korzystania z samochodu zastępczego mogą być mocno zróżnicowane w zależności od instytucji udzielających tych samochodów oraz od modeli pojazdów. Jako osoba poszkodowana, nie musisz się tym przejmować, bo to ubezpieczyciel sprawcy kolizji pokryje koszty generowane przez auto zastępcze Katowice.

Katowice i okolice to tereny, na które dostarczamy samochody zastępcze – przeważnie klienci życzą sobie podstawienia auta na miejsce kolizji. Oczywiście koszty podstawienia samochodu we wskazane miejsce, jak też odebrania go przez nas, również ponosi sprawca. Z samochodu zastępczego możesz bez żadnych limitów i ograniczeń korzystać do czasu, kiedy Twój samochód wróci z naprawy bądź kiedy otrzymasz wypłatę odszkodowania.

Auta zastępcze KatowiceWynajem samochodów zastępczych Katowice