Warsztat samochodowy Katowice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wymiany opon, serwisu klimatyzacji, wymiany oleju i naprawy układu hamulcowego.

Usługi


 

 

Warsztat samochodowy Katowice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wymiany opon, serwisu klimatyzacji, wymiany oleju i naprawy układu hamulcowego.

Sprawdź dlaczego jesteśmy najlepsi!

3

lata doświadczenia


Niezbędne doświadczenie.
642

zadowolonych klientów


Profesjonalna obsługa.
972

naprawy


Skuteczne naprawy.
2

wykwalifikowanych mechaników


Wyborni fachowcy.
<br>

Warsztat Katowice

Znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia? Poszukujesz sprawdzonego warsztatu samochodowego w Katowicach? Masz już dość źle zdiagnozowanego błędu w Twoim aucie?  Dobrze trafiłeś! W naszym warsztacie wykonujemy usługi dobrze za niewygórowaną kwotę. Nasz punkt znajduje się w Katowicach przy ulicy Dulęby 7 i jest do Państwa dyspozycji przez cały dzień.

Warsztat samochodowy

Stan techniczny samochodu, aby działał sprawnie, powinien być badany przynajmniej dwa razy do roku. W Polsce odgórnie nakazane jest to
jedynie raz w roku. Choć nie jesteśmy za tym aby zwiększyć ilość przeglądów narzuconych z góry, to czynności sprawdzające stan techniczny naszego samochodu ewidentnie powinny być zwiększone. W grę wchodzi bezpieczeństwo na drodze, więc naprawdę warto.Zakres usług warsztatu samochodowego jest naprawdę duży. Począwszy od kompleksowej naprawy samochodu, przez wymianę olejów, filtrów, diagnostykę komputerową, aż do przeglądu auta przed zakupem.
Zanim jednak wybierzemy się do warsztatu samochodowego powinniśmy dobrze zbadać jego ofertę. Usługi te wykonywane są często w sposób budzący spore wątpliwości odnośnie zdiagnozowania problemu i samego wykonania. Dlatego tak ważna jest analiza rynku i opinii klientów. Z drugiej strony, jeśli chcesz aby Twój samochód został dobrze naprawiony nie możesz być przesadnie oszczędny. Niektóre naprawy
wymagają poświęcenia sporej ilości czasu i wykorzystania odpowiedniej wiedzy.

Warsztat

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Katowic. Dobry dojazd i dużo miejsc parkingowych sprawia, że nawet świeży posiadacz samochodu będzie się czuł komfortowo i na spokojnie przyjedzie umówić się na wizytę. Nasza kadra to młodzi, wyspecjalizowani ludzie. Posiadamy profesjonalny sprzęt dzięki czemu wszystkie czynności wykonywane są z dużą precyzją.

Nie oferujemy usług kompleksowych. Zajmujemy się ” szybkimi” naprawami, wymianą ogumienia oraz czyszczeniem klimatyzacji.
Nasz zespół stale się rozwija dlatego też nasze działania długofalowe przewidują całościową naprawę samochodów.  W odróżnieniu od innych
serwisów podczas wprowadzania samochodu na warsztat ustalamy budżet naprawy. Natomiast po wykonaniu usługi tłumaczymy i pokazujemy co zostało zrobione, tak aby klient wyjechał od nas zadowolony i posiadający wiedzę o swoim samochodzie. Zachęcamy do umówienia wizyty w naszym warsztacie w Katowicach.