wypożyczenie samochodu Będzin
Wypożyczalnia samochodów Będzin
2 marca 2018
wynajęcie auta w Katowicach
Wynajem auta Katowice
2 marca 2018

Wynajem aut Gliwice

wynajęcie auta w Gliwicach

Wynajem aut GliwicePosiadanie własnego samochodu to duża wygoda, ale też wiele obowiązków, których zaniechanie może nieść za sobą przykre dla nas konsekwencje. Dlatego też wygodną alternatywą jest korzystanie z możliwości, jakie daje wynajem aut Gliwice.

Gliwice to miejscowość, w której korzystanie z wypożyczonego samochodu może nam się naprawdę opłacić. Ważna pozycja, jaką zajmują Gliwice na mapie aglomeracji śląskiej,  a także z innym województwami sprawiają, że przemieszczanie się po Gliwicach i okolicach jest najprostsze i najszybsze przy użyciu samochodu. Wynajęcie auta jest dobrą alternatywą, ponieważ nie musimy pamiętać o tym, by wykonywać doroczne przeglądy techniczne, a także wnosić obowiązkowe opłaty za ubezpieczenie. Otrzymujemy samochód gotowy do jazdy, a o aktualność jego przeglądu i ubezpieczenia dbają pracownicy wypożyczalni.

Nie ponosimy też wielu innych opłat związanych z utrzymywaniem samochodu, a jeżeli potrzebujemy go naprawdę rzadko, płacimy tylko za okres, w którym faktycznie go używamy. To najważniejsze korzyści, jakie daje wynajem aut. Gliwice są jednym z głównych miast, w których prowadzimy naszą działalność, oferując wynajem samochodu bezpośrednio z siedziby naszej wypożyczalni lub miejsca wskazanego przez klienta.

Wynajem aut - GliwiceWynajem aut Gliwice – Skoda Octavia RS

Minimum formalności, maksimum korzyści

 

Do wynajęcia samochodu w naszej wypożyczalni wystarczy mieć ukończone 21 lat oraz aktualny dowód osobisty i prawo jazdy. Doskonale wiemy, jak często nasi klienci mają ograniczoną ilość czasu, dlatego staramy się zredukować formalności związane z wynajmem auta do minimum. Wystarczy okazać wymagane dokumenty, podpisać umowę wynajmu oraz wnieść kaucję, by móc wsiąść do auta i jechać do swoich spraw.

Oprócz redukcji formalności, naszym celem jest także zmaksymalizowanie korzyści, jakie daje wynajem aut. Gliwice posiadają kilka wypożyczalni samochodów, dlatego staramy się, by nasza oferta była jak najlepsza. Możemy pochwalić się rekordowo niską ceną za dobę wynajmu, która może wynosić nawet 45zł. Nie pobieramy żadnych opłat przygotowawczych, a wspomniana już kaucja zabezpieczająca jest w całości zwracana, kiedy samochód wraca do wypożyczalni. Wszystkie samochody wchodzące w skład naszej młodej floty cechują się pełną sprawnością i doskonałym stanem technicznym.

Różne posiadane przez nas modele pojazdów odpowiadają na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy m.in. niewielką Skodę Citigo, która doskonale nadaje się do jazdy miejskiej. W ofercie jest również Skoda Rapid, której pojemny bagażnik docenimy w dalszych trasach, na które zabieramy więcej rzeczy. Wypożyczając u nas samochód możesz mieć pewność, że będzie on nie tylko w pełni sprawny, ale również czysty. Dodatkowo bak będzie zatankowany do pełna, dzięki czemu od razu będziesz mógł wyruszyć w drogę.

Wynajem samochodów w GliwicachWypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *