Śląskie auto zastępcze
Auto zastępcze Śląsk
2 marca 2018
Samochody zastępcze Śląsk
Samochód zastępczy Śląsk
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów BytomWypożyczalnia samochodów – Bytom, Skoda CitigoSkoda fabia, wypożyczalnia samochodów BytomGórny Śląsk to teren wyjątkowy w skali kraju, a od początku działalności naszej firmy, naszym celem było, by obsługiwać całe jego terytorium. Tak też właśnie działa nasza wypożyczalnia samochodów Bytom.

Bytom to kolejne ze śląskich miast, do których kierujemy swoją ofertę, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie na wynajem aut jest spore w całym województwie. Co zyskujesz na współpracy z nami?

Komfortowe auto na miarę Twoich potrzeb

 

Doskonale wiemy, że na odczucia z podróży w dużej mierze wpływ ma to, jakim autem się poruszamy. Rzeczy takie jak dostępna przestrzeń i wyposażenie mają bardzo duży wpływ na wygodę jazdy, do tego dochodzą także kwestie związane ze stanem technicznym pojazdu i jego, kolokwialnie mówiąc, zużyciem. Im bardziej zadbany samochód, tym większy komfort z jazdy. Wiemy o tym, dlatego też stale dbamy o naszą flotę. Wybierając do niej samochody, postawiliśmy na markę Skoda, która już wielokrotnie dała się sprawdzić jako niezawodna. Oczywistą sprawą jest dla nas to, że klienci wypożyczalni samochodów mają różne preferencje co do pojazdów.

Jedni cenią sobie niewielkie miejskie auta, którymi łatwo jest zaparkować tam, gdzie miejsca jest mało, dla innych z kolei, zwłaszcza tych podróżujących na większe dystanse i w towarzystwie, o wiele ważniejsza jest spora ilość przestrzeni w kabinie samochodu czy też pojemność bagażnika. Dlatego też, by każdy z naszych klientów mógł jeździć autem jak najbardziej odpowiadającym jego preferencjom i oczekiwaniom, zróżnicowana flota zawierająca pojazdy różnej klasy jest tym, co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów – Bytom może skorzystać z tej oferty tak, jak każde inne miasto znajdujące się w zasięgu naszej działalności.

Jasne zasady współpracy

Bytom wypożyczalnia samochodówWypożycz samochód BytomU nas nie ma ukrytych kosztów i niejasnych reguł. Wszystko jest określone w regulaminie, z którym można zapoznać się na naszej stronie internetowej, jeszcze przed podjęciem decyzji o nawiązaniu z nami współpracy, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy chętnie udzielą na nie wyczerpujących odpowiedzi. Również wybierając samochód z naszej floty, od razu wiesz, jakie będą koszty jego wynajmu.

Samochód możesz pożyczyć od nas na najbardziej dla Ciebie dogodny czas – od jednej doby do okresu dłuższego nawet niż rok. Standardowo im dłuższy okres wynajmu, tym bardziej atrakcyjne ceny za dobę. Jedynym dodatkowym kosztem, jaki ponosisz jest kaucja wynosząca 500 złotych. Wnosisz ją w dniu wypożyczenia auta, a wraca do Ciebie, kiedy auto ponownie przejmie nasza wypożyczalnia samochodów Bytom.

Bytom i inne miasta mogą korzystać z naszej oferty na takich samych warunkach – nie stosujemy różnych standardów względem różnych miejscowości. Na całym Śląsku obowiązują te same warunki i te same ceny naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z innymi miejscami na naszej stronie internetowej i do skorzystania z naszej oferty.