wypożyczenie samochodu Mysłowice
Wypożyczalnia Mysłowice tanio
2 marca 2018
Wypożyczenie samochodu Dąbrowa Górnicza
Wypożyczalnia samochodów Dąbrowa Górnicza
2 marca 2018
wynajem auta Gliwice

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Wypożyczalnia samochodów GliwiceGliwice są ważnym punktem na mapie Śląska, doskonale skomunikowanym z innymi miastami Aglomeracji Śląskiej, a także ważnymi miejscowościami w innych województwach. Najprościej i najszybciej po Gliwicach i okolicach jest poruszać się samochodem. Można wybrać drogi szybkiego ruchu co pozwala na szybki dojazd do innych miejscowości. Dzięki temu wszędzie, gdzie potrzebujemy, możemy dotrzeć dokładnie na czas. Dla wszystkich, którzy nie mogą lub nie chcą poruszać się po Gliwicach własnym samochodem, doskonałą ofertę przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów Gliwice.

Gliwice są ważnym punktem naszej działalności, ponieważ zainteresowanie wynajmem aut jest tutaj bardzo duże. Nie ma się czemu dziwić, biorąc pod uwagę znaczenie miasta na mapie Śląska. Dodatkowo wypożyczanie samochodów jest coraz popularniejsze, ponieważ w wielu przypadkach opłaca się bardziej, niż posiadanie własne auta.

Wypożyczalnia samochodów – Gliwice"Wypożyczalnia samochodów Gliwice – Skoda Octavia RS

Korzyści z wynajmu auta w Gliwicach

Nasza wypożyczalnia samochodów dokłada wszelkich starań, by dla mieszkańców Gliwic wynajem auta był jak najbardziej korzystny. Tym, co przede wszystkim doceniają osoby korzystające z wynajmu jest fakt, że nie muszą one pamiętać o obowiązkowych przeglądach i opłatach za ubezpieczenie. Są to obowiązki wszystkich posiadaczy auta, którzy muszą pamiętać o tym, by wykonać je terminowo co do dnia. W naszej wypożyczalni to my o tym pamiętamy, a nasi klienci mogą po prostu czerpać przyjemność z jazdy. To nie jedyna dogodność, jaką daje nasza wypożyczalnia samochodów Gliwice.

Gliwice mają dobry dostęp do dróg szybkiego ruchu, jednak jazda po mieście czasami bywa uciążliwa, zwłaszcza jeśli chodzi o parkowanie. Dzięki korzystaniu z wynajmowanych samochodów, możesz dobierać je w zależności od swoich potrzeb. Planując wyjazd w dalszą trasę, możesz korzystać z wygodnego samochodu z dużym bagażnikiem, w którym zmieścisz wszystkie swoje bagaże. Natomiast poruszając się po mieście, możesz wybrać niewielką Skodę Citigo, z którą z łatwością zaparkujesz w każdym miejscu.

Zróżnicowana flota, jaką oferujemy pozwala na wybranie samochodu najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Korzystając z usług naszej wypożyczalnia samochodów Gliwice masz też pewność, że poruszasz się w pełni sprawnym technicznie samochodem z nowszego rocznika. Nasze auta są zaledwie kilkuletnie, co w prosty sposób przekłada się na ich stan techniczny. Czyni je to niezawodnymi i sprawdzonymi pojazdami, którym można w pełni zaufać. Dodatkowo korzystasz z auta tyle czasu, ile potrzebujesz. Od 24 godzin do ponad trzech miesięcy, to terminy wynajmu auta, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów Gliwice.

Gliwice często są odwiedzane przez osoby przyjeżdżające tu w celach biznesowych, które potrzebują auta na krótki c

Wypożyczalnia samochodów Gliwice, wynajem samochodów zastępczych

zas, ale często zgłaszają się też do nas osoby i firmy, którym pojazd jest potrzebny na dłużej. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby klientów, dlatego oferujemy zarówno wynajem aut na krótki i długi termin.

Wynajem samochodów, wypożyczalnia samochodów Gliwice

Miasto Gliwice

Gliwice mieszczą się w czołówce największych miast pod względem objętości w województwie śląskim. Posiada przepiękny rynek ze starówką oraz wiele zabytków łącznie z radiostacją Gliwicką. Radiostacja ma bardzo ciekawą historię związaną z II wojną światową. Jest to najwyższa drewniana budowla na świecie, na bieżąco remontowana i wzmacniania aby utrzymać ją w nienagannej kondycji. W Gliwicach doskonale rozwinięta jest strefa przemysłowa, posiadają jeden z większych węzłów autostradowych w Polsce oraz własny port ze śluzami. Darmowa strefa podstawienia znajduje się w dzielnicy Łabędy, mianowicie przy ulicy Satyryków 20/1. Mapa Gliwic

Zabytki Gliwic

Do najbardziej znanych należą:
Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
Zamek Piastowski z XVI w

Dworzec PKP w Gliwicach

Dworzec PKP znajduje się bardzo blisko rynku, przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12, 44-100 Gliwice. W tym miejscu również podstawiamy auto za darmo ale warunkiem jest wynajem na co najmniej 3 doby. Nowości i informacje na temat dworca można znaleźć na tej stronie: Dworzec PKP Gliwice

Herb Gliwic
wynajem auta Gliwice

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Herb Miasta Gliwice podzielony jest dwa dwa pola. Przedstawia pół złotego orła na niebieskim tle oraz srebrną basztę z niebieskim dachem na czerwonym tle. Najstarsza wzmianka w historii na temat gliwickiego herbu pochodzi z 1400 roku.

Wypożycz w Gliwicach
Flaga Miasta Gliwice

Zazwyczaj na środku flagi przedstawiony jest herb Gliwic. Flaga składa się z dwóch poziomych pasów, u góry niebieski, natomiast dolny jest w kolorze czerwonym. Wprowadzona została w 1996 roku.