wypożyczenie samochodu na Lotnisku Pyrzowice
Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Katowice
Wypożyczalnia samochodów Katowice
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów JaworznoSkoda Octavia, wypożyczalnia samochodów – JaworznoSkoda Rapid spaceback, wypożyczalnia samochodów JaworznoJuż od początku naszej działalności ważnym założeniem jest dla nas obsługa całego terenu województwa śląskiego, w tym również tych miejscowości, które są bardziej oddalone od centrum aglomeracji. Dlatego też było dla nas oczywiste, że do miast, które obsłuży nasza wypożyczalnia samochodów Jaworzno również będzie się zaliczać. Mimo, że miastu temu bliżej jest do województwa małopolskiego niż do Katowic, jest to ważna miejscowość na mapie Górnego Śląska.

Niezawodne samochody do wypożyczenia na miarę Twoich potrzeb

 

Każda osoba w samochodach zwraca uwagę na coś innego i to, co dla jednej będzie dość istotne, dla drugiej będzie całkowicie pozbawione znaczenia. Niemniej jednak są rzeczy, które w samochodach są ważne dla wszystkich – przede wszystkim jest to zapewniane przez nie bezpieczeństwo. Za nie w pierwszej kolejności odpowiada stan techniczny – w przypadku, kiedy stanowi technicznemu pojazdu można wiele zarzucić, podróżowanie nim jest ryzykowne, a techniczne braki mogą z łatwością doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Obok stanu technicznego, na bezpieczeństwo wpływ ma również różnego rodzaju wyposażenie, opracowywane właśnie z myślą o poprawie i zwiększeniu bezpieczeństwa korzystania z samochodu.

Obie te kwestie są bardzo ważne dla nas i były w dużym stopniu decydujące, kiedy kompletowała się flota, jaką dysponuje nasza wypożyczalnia samochodów Jaworzno.

Jaworzno i inne miejscowości w obrębie naszego działania mogą dzięki temu korzystać z pojazdów, w których podróż będzie przyjemnością, a przede wszystkim, będzie bezpieczna. I chociaż kwestie związane ze stanem technicznym i parametrami zwiększającymi bezpieczną jazdę są dla nas priorytetem, nie zapominamy również o tym, jak bardzo na wrażenia z jazdy ma wpływ odpowiedni komfort. Dlatego też samochody z naszej floty są po prostu wygodne oraz mają wyposażenie wywierające istotny wpływ na tę wygodę – zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Wypozyczalnia samochodow Jaworzno – Pozycz-go.pl

Skoda Octavia, wypożyczalnia samochodów – JaworznoWypożycz samochód w JaworznieDoskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, że nasi klienci mają różne preferencje – dla jednych ważniejsze będzie poruszanie się autem typowo miejskim, którym łatwo będzie wszędzie zaparkować, inni z kolei bardziej cenią sobie dużą przestrzeń i pojemny bagażnik.

 

Dlatego też nasza flota jest zróżnicowana i obejmuje samochody z różnych klas, tak, by każdy mógł wybrać dla siebie to, co najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom oraz potrzebom. Całą naszą flotę poznasz w zakładce ofertowej, w której znajduje się również cennik wynajmu poszczególnych modeli samochodów. Wiemy, że różni klienci mają różne potrzeby i czas, na który potrzebują wynająć auto może być bardzo krótki lub, wprost przeciwnie, bardzo długi. Dlatego też zróżnicowana jest oferta, którą przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów. Jaworzno również może z niej skorzystać! U nas wynajmiesz auto na czas od jednej doby do roku, a nawet dłużej! Nie zwlekaj – już teraz wybierz z naszej floty samochód do siebie i skontaktuj się z nami, by go zarezerwować. Zapraszamy!

Historia Miasta Jaworzno

Kiedyś główne miasto tzw. Zagłębia Krakowskiego, obecnie jest głównym miastem Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Jednym z zabytków z którego słynie Jaworzno jest budynek rzeźni, który znajduje się przy ul. Mroczka. Budynek został wzniesiony końcem XVIII wieku. Kolejnym zabytkiem jest kościół parafialny pw. świętej Elżbiety Węgierskiej. Ostatnim zabytkiem jest. tzw. grodzisko kultury łużyckiej.

Położenie Jaworzna

 Przynależność do województwa, do 1975 r. należało do województwa krakowskiego. Od 1975 do 1998 w granicach woj. katowickiego. Leży po południowo-wschodniej części rozwidlenia rzeki Przemszy oraz Białej Przemszy. Owe miejsce wyznaczało Trójkąt 3 cesarzy. Jaworzno leży po południowo-wschodniej stronie rozwidlenia rzek: Biała Przemsza i Przemsza, które wyznaczały Trójkąt Trzech Cesarzy. Jest drugą co do wielkości miejscowością skupiającą mieszkańców Polski, tzw. konurbacja katowicka. Główne drogi które przechodzą przez miasto to autostrada A4, droga ekspresowa S1, droga wojewódzka nr 903, droga krajowa nr 79. Adres urzędu miejskiego: Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno Strona Urzędu miejskiego w Jaworznie

Transport kolejowy

Jaworzno Szczakowa – to nazwa stacji kolejowej, która jest jednym z największych węzłów kolejowych i punktem ruchu ludności a także przeładowania towarów w Polsce. Głównym towarem przewożonym przez Jaworzno jest węgiel kamienny. Stacja kolejowa Jaworzno Szczakowa jest jednym z największych w Polsce węzłów kolejowych i ważnym punktem ruchu ludności, a także przeładunku towarów. Kolejowy transport towarowy to przede wszystkim przewozy węgla kamiennego. Ze względu na położenie miasta dużą rolę odgrywają przewozy tranzytowe, także międzynarodowe.

Komunikacja miejska w Jaworznie

Na terenie Jaworzna istnieje wiele linii autobusowych, których nie obsługuje KZK GOP jak w przypadku miast ościennych. Firmą obsługującą komunikacje miejską jest PKM Jaworzno. Z aktualnym rozkładem jazdy możemy zapoznać się tutaj tutaj