wypożyczenie samochodu Jaworzno
Wypożyczalnia samochodów Jaworzno
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Zabrze
Wypożyczalnia samochodów Zabrze
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów Katowice

wypożyczenie samochodu Katowice

Wypożyczalnia samochodów KatowiceW naszej wypożyczalni doskonale wiemy, jak wygodne może być podróżowanie samochodem i staramy się pokazać to naszym klientom. Posiadamy flotę samochodów osobowych, spośród których każdy wybierze auto odpowiednie do swoich potrzeb. Małe, zwinne auta, wprost stworzone do jazdy po mieście, pojemne samochody typu sedan czy szybkie sportowe auta to tylko część propozycji, jakie przygotowała dla klientów nasza wypożyczalnia samochodów Katowice.

Katowice posiadają gęstą sieć dróg szybkiego ruchu, dlatego pomiędzy miastami  najwygodniej i najszybciej jest poruszać się samochodem. Jazda samochodem staje się jeszcze bardziej komfortowa, kiedy nie musimy pamiętać o obowiązkach związanych z regularnymi przeglądami technicznymi oraz ubezpieczeniami.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Niezawodne samochody dla każdego

W trakcie naszej działalności obsłużyliśmy już wielu klientów, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo mogą się różnić oczekiwania poszczególnych osób względem wynajmowanego samochodu. Wiele zależy od tego, do jakich samochodów jesteśmy przyzwyczajeni, jaki jest nasz styl jazdy, ale także od tego, czy częściej wyjeżdżamy w dalsze trasy, czy raczej poruszamy się po mieście.

Dla zróżnicowanych potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną flotę, obejmującą zarówno małe, ekonomiczne pojazdy doskonale nadające się do jazdy po mieście, jak również większe samochody, z pojemnym bagażnikiem, które świetnie sprawdzą się na dłuższych trasach. Tym, co łączy wszystkie pojazdy naszej floty jest ich niezawodność oraz świetny stan techniczny. Oferowane przez nas pojazdy liczą sobie najwyżej kilka lat, a ich wyposażenie pozwala na prostą i wygodną podróż do celu.

Mimo, że Mysłowice to miejscowość, w której swoją siedzibę ma nasza wypożyczalnia samochodów, Katowice są przez nas bardzo często obsługiwane. Wynajem samochodów  jest bardzo popularny na Śląsku, dlatego staramy się cały czas podnosić jakość i zakres świadczonych przez nas usług.

Wypożyczalnia samochodów Katowice – Skoda Octavia

Wypożyczalnia samochodów, aut zastępczych w Katowicach

 

Jasne zasady i przejrzysty cennik

 

Przemyślany dobór floty wynika ze świadomości różnych potrzeb naszych klientów, a dodatkowo dbamy również o wyposażenie naszych samochodów. Wszystkie oferowane samochody są klimatyzowane, dzięki czemu podróż nimi będzie przyjemna w każdych warunkach pogodowych. Doskonały stan techniczny pojazdów przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo w trakcie jazdy, które za priorytet stawia sobie nasza wypożyczalnia samochodów Katowice.

Śląsk wymaga dużej koncentracji w czasie jazdy, a stan samochodów powinien być jak najlepszy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zarówno krótkoterminowy wynajem, którego czas wynosi minimum 24 godziny oraz wynajem długoterminowy, który jest możliwy nawet na czas powyżej 3 miesięcy. Skonstruowany w prosty i przejrzysty sposób cennik oraz regulamin pozwalają z łatwością określić koszty związane z wynajmem samochodu.

 

Wypożyczalnia samochodów – Katowice

.

Komentarze są wyłączone.