wypożyczenie samochodu Jaworzno
Wypożyczalnia samochodów Jaworzno
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Zabrze
Wypożyczalnia samochodów Zabrze
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Katowice są dużym miastem z bardzo dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną. Jednak oprócz licznych połączeń tramwajowych i autobusowych posiadają również pierwszorzędną infrastrukturę drogową. Przez miasto przebiega autostrada A4 oraz Drogowa Trasa Średnicowa. Podróżowanie samochodem w Katowicach staje się zatem szybkie i przyjemne. Będąc tutaj na wakacjach, z rodziną lub bez,  zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni samochodów Katowice. Nasza firma oferuje usługi z podstawieniem pojazdu pod wskazany adres, co niewątpliwie ułatwia sprawę wynajmu. Natomiast liczne atrakcje rozmieszczone w różnych odległościach od siebie również przemawiają na korzyść wynajmu auta w Katowicach. Nasza wypożyczalnia samochodów, mimo iż ma siedzibę w  Mysłowicach to podstawienie do 30km oferujemy za darmo. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty.Wypożycz samochód w Katowicach

Miasto Katowice

Katowice są stolicą województwa śląskiego, leżą w jego centralnej części. Miasto jest na prawach powiatu, znajduje się tu siedziba władz woj. śląskiego. Katowice są głównym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto jest jednym z najlepiej rozwiniętych miast w Polsce. Liczy sobie niecałe 300 tysięcy osób, a jego powierzchnia osiąga prawie 165 kilometrów kwadratowych.
Katowice mają wysokorozwiniętą infrastrukturę drogową i kolejową. Główne połączenia są zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Do Katowic przypisuje się również Port lotniczy Katowice mający w nazwie stolicę Ślaska i miejscowość, w której faktycznie się znajduje: port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Posiada on trzy terminale pasażerskie i wpisuje się na czwarte miejsce w Polsce pod względem ilości odprawianych pasażerów. Kliknij aby zobaczyć mapę Katowic

Katowice

Herb Katowic

Na złotym tle, na drewnianym stelażu wznosi się czarne urządzenie kuźnicze. Pod belką znajduje się kolor niebieski symbolizujący wodę, która napędza ów urządzenie.

Flaga Miasta KatowiceKolory Flagi Katowickiej

Flaga miasta składa się z dwóch równych pasów: górnego żółtego i dolnego błękitnego. Na środku umieszczony został herb Katowic.

Atrakcje w Katowicach

Dla osób lubiących arie operowe polecamy odwiedzenie Filharmonii Śląskiej która zaspokoi każdego wymagającego słuchacza. Miejsce doskonale współgra z kulturą regionu jednocześnie ją promując. Warto zajrzeć. Również dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z muzyką. Dodatkowym plusem jest to, iż prowadzone są tu zajęcia dla dzieci w formie cyklicznej lub jednorazowego wejścia na mini koncert z udziałem dzieci. Bilety są tanie, a maluch dostaje fantastyczną lekcję muzyczną.
Hala widowiskowa “Spodek” jest niewątpliwie najbardziej rozpoznawalnym miejscem w Katowicach. Ogromny obiekt, który przyciąga oko swym kształtem, jest wykorzystywany do wielu atrakcji. Odbywają się tu wydarzenia sportowe ( mecze koszykówki, siatkówki), kulturalne ( różnego rodzaju spektakle), muzyczne ( koncerty), festiwale  fryzjersko-kosmetyczne lub nawet wystawa psów rasowych. Warto więc sprawdzać co aktualnie będzie się działo i zachęcamy do odwiedzenia miejsca.

Biblioteka Śląska

Można tu znaleźć niewątpliwie wiele niedostępnych nigdzie indziej książek. Biblioteka, jako jedna w piętnastu w Polsce, ma prawo do egzemplarza obowiązkowego każdej wydanej książki na terenie kraju. Dzięki temu jej zbiór stale się powiększa i służy za istną skarbnicę wiedzy również w badaniach akademickich.
Dla osób wrażliwych na piękno muzyki polecamy koncerty w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia. W 1999 roku nadano jej charakter narodowy, co wyróżnia ją spośród innych oper czy filharmonii. Znakomite nagłośnienie oraz artyści sprawią, iż nikt nie wyjdzie stąd niezadowolony.

 

W naszej wypożyczalni doskonale wiemy, jak wygodne może być podróżowanie samochodem i staramy się pokazać to naszym klientom. Posiadamy flotę samochodów osobowych, spośród których każdy wybierze auto odpowiednie do swoich potrzeb. Małe, zwinne auta, wprost stworzone do jazdy po mieście, pojemne samochody typu sedan czy szybkie sportowe auta to tylko część propozycji, jakie przygotowała dla klientów nasza wypożyczalnia samochodów Katowice.

Katowice posiadają gęstą sieć dróg szybkiego ruchu, dlatego pomiędzy miastami  najwygodniej i najszybciej jest poruszać się samochodem. Jazda samochodem staje się jeszcze bardziej komfortowa, kiedy nie musimy pamiętać o obowiązkach związanych z regularnymi przeglądami technicznymi oraz ubezpieczeniami.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Niezawodne samochody dla każdego

W trakcie naszej działalności obsłużyliśmy już wielu klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo mogą się różnić oczekiwania poszczególnych osób względem wynajmowanego samochodu. Wiele zależy od tego, do jakich samochodów jesteśmy przyzwyczajeni, jaki jest nasz styl jazdy, ale także od tego, czy częściej wyjeżdżamy w dalsze trasy, czy raczej poruszamy się po mieście.

Dla zróżnicowanych potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną flotę. Obejmuje zarówno małe, ekonomiczne pojazdy doskonale nadające się do jazdy po mieście, jak również większe samochody, z pojemnym bagażnikiem, które świetnie sprawdzą się na dłuższych trasach. Tym, co łączy wszystkie pojazdy naszej floty jest ich niezawodność oraz świetny stan techniczny. Oferowane przez nas pojazdy liczą sobie najwyżej kilka lat, a ich wyposażenie pozwala na prostą i wygodną podróż do celu.

Mimo, że Mysłowice to miejscowość, w której swoją siedzibę ma nasza wypożyczalnia samochodów, Katowice są przez nas bardzo często obsługiwane. Wynajem samochodów  jest bardzo popularny na Śląsku, dlatego staramy się cały czas podnosić jakość i zakres świadczonych przez nas usług.

Wypożyczalnia samochodów Katowice – Skoda Octavia

Wypożyczalnia samochodów, aut zastępczych w Katowicach

 

Jasne zasady i przejrzysty cennik

 

Przemyślany dobór floty wynika ze świadomości różnych potrzeb naszych klientów, a dodatkowo dbamy również o wyposażenie naszych samochodów. Wszystkie oferowane samochody są klimatyzowane, dzięki czemu podróż nimi będzie przyjemna w każdych warunkach pogodowych. Doskonały stan techniczny pojazdów przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo w trakcie jazdy, które za priorytet stawia sobie nasza wypożyczalnia samochodów Katowice.

Śląsk wymaga dużej koncentracji w czasie jazdy, a stan samochodów powinien być jak najlepszy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zarówno krótkoterminowy wynajem, którego czas wynosi minimum 24 godziny oraz wynajem długoterminowy, który jest możliwy nawet na czas powyżej 3 miesięcy. Skonstruowany w prosty i przejrzysty sposób cennik oraz regulamin pozwalają z łatwością określić koszty związane z wynajmem samochodu.

 

Wypożyczalnia samochodów Katowice

.