wynajęcie auta w Katowicach
Wynajem auta Katowice
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Jaworzno
Wypożyczalnia samochodów Jaworzno
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów lotnisko KatowiceSkoda Octavia, wypożyczalnia samochodów lotnisko KatowiceSkoda Rapid spaceback, Lotnisko KatowicePort lotniczy w Katowicach jest jednym z ważniejszych w kraju, a najłatwiej i najwygodniej dotrzeć z niego do centrum aglomeracji samochodem. Na jego terenie działa niejedna wypożyczalnia samochodów – lotnisko Katowice jest zlokalizowane bowiem dość niefortunnie. Nie jest najłatwiej dotrzeć na nie z pomocą komunikacji publicznej. Wiadomo zresztą, że dla osób, które na Śląsk przybywają z daleka, na miejscu ważne będzie poruszanie się samochodem, bo daje to większą wygodę i niezależność. W naszej wypożyczalni zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym komfortem jest szybka podróż z lotniska do hotelu, dlatego też od początku było dla nas oczywiste, że będziemy obsługiwać również lotnisko w Katowicach.

Minimum formalności, maksimum komfortu

 

Podróżowanie bywa męczące, dlatego też robimy wszystko, by korzystający z usług naszej wypożyczalni samochodów klienci mogli jak najszybciej znaleźć się w hotelu. Przede wszystkim jesteśmy w stanie podstawić samochód na lotnisko na wskazaną godzinę. Do minimum staramy się też ograniczyć formalności związane z wynajmem. Po podróży nikt przecież nie ma ochoty na spędzanie dużej ilości czasu nad wypełnianiem kolejnych druczków. Zamiast wybierać samochód na miejscu i tracić na to cenne minuty. Zapoznaj się z naszą flotą na stronie internetowej i wybierz, jaki pojazd ma Ci dostarczyć nasza wypożyczalnia samochodów.

Lotnisko Katowice, podobnie jak inne porty lotnicze obfituje w wypożyczalnie, ale z nami możesz wynająć auto bardzo szybko. Nasz pracownik dostarczy wybrany przez Ciebie samochód na wskazaną godzinę i będzie miał ze sobą niezbędne dokumenty. Jedyne czego od Ciebie wymagamy, to okazanie dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Wynajmując u nas, wiesz dokładnie, jakim autem będziesz podróżować. Opisy samochodów z naszej floty znajdują się na naszej stronie internetowej. Decydując się na wynajem jednego z naszych pojazdów, nie musisz także tracić czasu na szukanie stacji benzynowej. Auto dostajesz od nas z pełnym bakiem, gotowe do drogi, dokądkolwiek chcesz pojechać.

Niskie i przejrzyste koszty

Wypożyczalnia samochodów lotnisko KatowiceWypożycz samochód lotnisko KatowiceNie jest tajemnicą, że lotniska są tymi miejscami, w których zwykle wynajem samochodów jest najdroższy – jest tam bowiem na to bardzo duży popyt. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów.  Wypożyczając auto, dokładnie znasz koszty, jakie się z tym wiążą, a nasze ceny zaczynają się już od 45 złotych za dobę. Jak większość wypożyczalni, wymagamy także kaucji, która jest wpłacana przy pobraniu od nas samochodu i zwracana po jego oddaniu. Gdzie oddasz wynajęty u nas samochód? Tak, jak dbamy o wygodę przy rozpoczęciu wynajmu, tak też dbamy o nią aż do jego zakończenia. To wyróżnia się nasza wypożyczalnia samochodów Lotnisko Katowice.

Lotnisko Katowice to miejsce, w którym zaczynasz i kończysz swój pobyt na Śląsku lub w Polsce? Zacznij i skończ tutaj również wynajmować auto – nasz pracownik odbierze je stąd od Ciebie, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, jak dotrzesz na samolot. Dotrzesz wygodnie – naszym samochodem. Zapraszamy!