Auta zastępcze w Mysłowicach
Auto zastępcze Mysłowice
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Chorzów
Wypożyczalnia samochodów Chorzów
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów OświęcimWypożyczalnia samochodów Oświęcim

Skoda Octavia OświęcimHistoria Miasta

Oświęcim to miasto wszystkim znane ze względu na obóz Auschwitz-Birkenau.., nie wszyscy jednak wiedzą, że Oświęcim to również wiele zabytków, które warto zwiedzić np. Zamek oraz wspaniały rynek.

Głównym punktem pozostaje jednak obóz koncentracyjny, który jest podzielony na trzy główne obozy oraz podobozy. Cały kompleks Muzeum to ponad 150 budowli oraz ponad 300 ruin.
Muzeum w Oświęcimiu jako jedyny obóz koncentracyjny, znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, figuruje tam pod oficjalną nazwą Auschwitz-Birkenau. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady. W 1947 część kompleksu zamieniono w muzeum, będące swoistym pomnikiem i świadectwem dokumentującym zbrodnie niemieckie w okupowanej Polsce, od 1979 wpisanym na listę UNESCO. Kliknij tutaj aby wejść na stronę obozu.

Położenie miasta Oświęcim

Samo położenie miasta czyni go ciekawą atrakcją turystyczną, Oświęcim leży w centrum Kotliny Oświęcimskiej, pomiędzy Pogórzem Karpackim a Wyżyną Śląską. Miasto ma wysoko rozwiniętą infrastrukturę drogową, kolejową oraz wodną. Przez miasto przepływa rzeka Soła. Miasto znajduje się przy ujściu Soły do Wisły. W Oświęcimiu rozpoczyna się „Droga Wodna Górnej Wisły”. Nasza wypożyczalnia samochodów Pożycz-go w Oświęcimiu oferuje wynajem samochodów nie tylko w samym mieście, ale również w miastach regionu Małopolski.
Oferujemy doskonale wyposażone samochody, oraz nie przekraczające wiekiem dwóch lat. Do wszystkich samochodów każdy z najemców może zamówić różne dodatki takie jak: fotelik dziecięcy, nawigacja GPS i inne niezbędne akcesoria.. Adres urzedu miasta: Zaborska 2, 32-600 Oświęcim, aby wejść na stronę urzędu kliknij tutaj 

Wypożyczalnia samochodów Oświęcim

Oświęcim to miasto położone na terytorium województwa Śląskiego. Jeżeli planujesz tam spędzić wakacje lub wybierasz się w podróż służbową, to dobrym sposobem na poruszanie się po całym mieście i jego okolicach będzie skorzystanie z oferty jaką proponuje ci nasza wypożyczalnia samochodów – Oświęcim. Planując podróż do tego miasta koniecznie rozważ wynajem auta, ponieważ dzięki temu szybko i wygodnie dotrzesz do celu podróży.

Nasza wypozyczalnia samochodow oswiecim to miejsce, w którym znajdziesz dokładnie takie auto jakiego szukasz. Nasze pojazdy to samochody z różnym wyposażeniem i w różnej klasie dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie u nas to czego szuka. Dużym plusem naszej oferty jest to, korzystając z wypożyczalni samochodów w Oświęcimiu jest to, że możesz tym autem jechać tam gdzie chcesz! Wynajmij auto i jedź do takich miasta jak: Sosnowiec, Katowice, Będzin i inne. Wypożycz u nas samochód i podróżuj po całej Polsce. Dzięki temu wszędzie dojedziesz szybko i bezpośrednio. Możliwość pożyczenia auta z wypożyczalni jest bardzo dogodnym sposobem dla różnego rodzaju osób – tych odwiedzających dane miast w celach zawodowych jak i turystycznych, a także tych pragnących przemieścić się z jednego punktu mapy na drugi w dobrej cenie i komfortowo. W trakcie realizacji zamówienia w wypożyczalnia samochodów Oświęcim.

Oświęcim to miasto w któym określamy dodatkowo miejsce odbioru / zwrotu pojazdu – czy będzie to centrum miasta czy inna lokalizacja – w zależności od wybranej wypożyczalni), czy też np. okolice Lotniska Katowice-Pyrzowice.

Wypozyczalnia samochodow Oswiecim

Poruszaj się wypożyczonym samochodem Jeżeli ciągle zastanawiasz się, czy wynajem auta na lotnisku w Katowicach to dobry pomysł, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów możesz wszędzie dojechać bezpośrednio, bez względu na to czy jedziesz do domu, hotelu czy może jeszcze do innego miasta. Dodatkowo wynajem auta to najlepszy sposób na poruszanie się po całym mieście, ponieważ nie musisz martwić się komunikacją miejską i rozkładami jazdy. Po prostu wsiadasz w wynajęty samochód i jedziesz prosto tam gdzie chcesz. Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty jaką proponuje ci nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach. Zapoznaj się z ofertą jaką oferuje wypożyczalnia aut i ciesz się wygodnym dojazdem tam, gdzie chcesz.

Działamy na obszarze

Śląsk, województwo śląskieBędzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Oświęcim i inne.