Katowice
Auto zastępcze Katowice
2 marca 2018
Auta zastępcze w Mysłowicach
Auto zastępcze Mysłowice
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

Wypożyczalnia samochodów – Piekary Śląskie

Wypożyczalnia samochodów Pożycz-go, Piekary Śląskie

Dobrej klasy samochody specjalnie dla Ciebie

Skoda jest marką, która zadowolić może każdego klienta w zależności od zasobności jego portfela. Nasza wypożyczalnia samochodów Gliwice posiada w asortymencie samochody wszystkich klas – od ekonomicznych po luksusowe, dlatego każdy tu znajdzie coś dla siebie. Oprócz szerokiego wyboru stawiamy w naszej firmie na bezpieczeństwo podróżujących naszymi samochodami. Dbamy o stan techniczny naszej floty oraz odpowiednio wybieramy jej wyposażenie przed kupnem. Dbałość o te szczegóły sprawia, iż jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo osób korzystających z usług naszej wypożyczalni samochodów Piekary Śląskie.

Historia miasta Piekary Śląskie

Piekary Śląskie prawa miejskie dostały dopiero 1 stycznia 1947r. Od XVII wieku są ośrodkiem pielgrzymkowym oraz jednym z głównych punktów kultu maryjnego w Polsce. Przez wierzących miasto uznawane jest za duchową stolicę Śląska.

Położenie Piekar Śląskich

Piekary Śląskie leżą nad rzeką Brynicą w województwie śląskim. Graniczą z wieloma większymi miastami m.in.: z zachodu z Bytomiem, od południa z Siemianowicami Śląskimi i Chorzowem, natomiast od wschodu z Bobrownikami i Wojkowicami.

Wynajem samochodów w Piekarach Śląskich

Działamy na obszarze

Śląsk, województwo śląskieBędzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Oświęcim i inne.