Wynajmij auto w śląskiem
Wypożyczalnia samochodów Śląskie
2 marca 2018
wynajmij skode
Auto zastępcze Gliwice
2 marca 2018

Położenie Siemianowic ŚląskichWypożyczalnia samochodów Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie Położone nad rzeką Brynicą, dzięki przekształceniom ustrojowo-gospodarczym, miasto leżące na garbie Chorzowsko Bytomskim, po wielu latach z miejsca zwanego miastem węgla i stali, przekształciło się w żyjącą, zieloną, centralną część aglomeracji Śląskiej. Siemianowice ujmują przede wszystkim licznymi rowami, dolinami rzecznymi, oraz łagodnymi wzgórzami. Na terenie Siemianowic Śląskich znajduje się wiele zalewów stojących, jednak większość z nich jest sztuczna, a spora część powstała w wyniku wydobycia węgla.

Siemianowice Śląskie – Kultura i rozrywka

Miasto oferuje bogatą ofertę rekreacji. Dla osób lubiących ruch, oraz sport warto wstąpić do jednego z punktów Miejskiego ośrodka sportu i rekreacji, oraz kompleksów sportowych, które oferują m.in korty, baseny, hale sportowe, saune, jacuzzi. Miasto posiada również boisko do hokeja na trawie, pole golfowe, strzelnice myśliwską, centrum rozrywki, oraz kręgielnie. Osoby lubiące sport i ruch nie tylko na siłowni w Siemianowicach na pewno znajdą coś dla siebie i bliskich. Alternatywą dla osób wolących zwiedzanie i poznawanie historii miasta warto odwiedzić Muzeum w Siemianowicach, czy Siemianowicki amfiteatr. Siemianowice Śląskie posiada bogatą historie, za czasów II wojny światowej Huta Laura posłużyła Niemcom, do utworzenia podobozu obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, która w roku 1948 zmieniła nazwę na „Huta Jedność”.

Wypożyczalnia samochodów – Siemianowice Śląskie

Nasza wypożyczalnia samochodów Pożycz-Go w Siemianowicach Sląskich, zapewnia wynajem samochodów na terenie miasta Siemianowice, jak i na całym Śląsku. Każdy najemca samochodu naszej wypożyczalni może skorzystać z dodatkowych akcesoriów tj. Zaopatrzenie GPS, fotelik dziecięcy. Samochody wypożyczalni Pożycz–Go zapewniają pewność i komfort jazdy. Maksymalny wiek naszych samochodów nie przekracza 2-ch lat. Siemianowice Śląskie to miasto, w którym nie ma placówki nasza wypożyczalnia samochodów. Siemianowice Śląskie są jednak miastem bardzo blisko naszych punktów odbioru samochodów, więc podstawiamy samochodów pod wskazany adres. Strona Urzędu miejskiego w Siemianowicach Śląskich mieszczącego się pod adresem: Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie